Компанія Nobilex Law займається реєстрацією підприємств різних форм власності, корпоративне право є одним із основних напрямків нашої роботи. Наші юристи, маючи понад 11 років досвіду роботи в цій сфері, зможуть швидко та якісно вирішити Ваші питання. Звернувшись до нас для реєстрації акціонерного товариства, Ви отримаєте комплекс послуг за дуже розумну суму.
Що входить до послуг Nobilex Law щодо реєстрації АТ?
Ми намагаємося зробити життя та бізнес наших клієнтів простіше, тому всю паперову роботу ми беремо на себе. Забудьте про нескінченні черги під кабінетами у державних органах, наші юристи підготують та оформлять усі необхідні документи для Вас. Наша компанія надає послугу реєстрації АТ «під ключ».
До такої послуги входить:
- Консультація з усіх питань, що виникають стосовно АТ;
- Підготовка повного пакета документів;
- Перевірка назви підприємства;
- Вирішення питання з юридичною адресою;
- Оплата державного мита у банку;
- Подання документів для реєстрації та отримання свідоцтва про таку реєстрацію підприємства в районній адміністрації;
- Постанова АТ на облік у податковій службі, пенсійному фонді, органах статистики, фонді соціального страхування, центрі зайнятості та одержання відповідних реєстраційних документів із цих державних органів;
- Виготовлення печатки підприємства;
- Реєстраційні дії для випуску акцій та присвоєння акціям реєстраційного номера.
Що ж таке акціонерне товариство та яка процедура реєстрації?
Акціонерне товариство (АТ) – це суспільство, у якого статутний капітал ділиться на однакові частини (акції) певної номінальної вартості, корпоративні права на які визначаються акціями. Членами акціонерного товариства може бути як одна особа, так більше. Мінімальний розмір статутного капіталу визначається виходячи з розміру мінімальних заробітних плат, встановлених на дату реєстрації такого акціонерного товариства і становить не менше 1250 таких зарплат. Акціонерні товариства бувають приватні (ПрАТ – передбачають закрите розміщення акцій) та публічні (ПАТ – можливе як закрите, так і відкрите розміщення акцій).
Процедура реєстрації АТ досить не проста, що вимагає часу та знань не лише основних вимог, а й «підводних каменів». Акціонерне товариство може бути створене шляхом започаткування нового підприємства, злиття, поділу, виділення або перетворення вже існуючих підприємств. Починається реєстрація з проведення установчих зборів та затвердження рішення про реєстрацію АТ, після цього необхідно звернутися до Національної комісії цінних паперів та фондових ринків з метою отримання дозволу на випуск акцій та реєстрації емісії, зареєструвати такі акції та затвердити їх ідентифікаційний номер, затвердити статут АТ на установчих зборах, зібрати та подати документи для реєстрації АТ у державних органах та отримати такі документи після реєстрації, оформити документи для власників акцій про їхнє право власності на такі акції.
Документи, необхідні для проведення реєстрації
Документи для реєстрації АТ для засновника фізичної особи резидента:
- Копія паспорта та ідентифікаційного коду керівного (директора, головного бухгалтера) складу АТ;
- Декларації кожного засновника про доходи та майно за період, у якому було отримано дохід/фінансові кошти, внесені до статутного капіталу.
Поданий перелік документів не вичерпний, оскільки у кожній конкретній ситуації можуть знадобитися ті чи інші документи. Перелік таких документів для нерезидентів та юридичних осіб суттєво відрізняється. Також слід зазначити, що реєстрація приватного та публічного акціонерного товариства відрізняється набором документів.
Як Ви можете зрозуміти, процедура реєстрації є досить трудомістким процесом. Ви можете детально вивчати всі вимоги та нюанси законодавства щодо реєстрації АТ або ж просто зателефонувати до Nobilex Law та довірити свій бізнес професіоналам. Ми працюємо для Вас!